Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kansas

Kansas satılık emlak

Kansas, Nebraska Eyaleti ile kuzeye doğru; Missouri ile doğuya; Oklahoma ile güneyde; ve Colorado ile batıya

Eğer eyalete taşınıyorsanız veya burada yaşıyorsanız, Kansas'ta satılık emlak arıyorsanız, kira sözleşmesinden alıcıya geçmek istiyorsanız, emlak tahminlerinin hedeflerinizi nasıl etkileyeceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalemizi okumaya devam edin.

Kansas emlak piyasası şu anda Kansas'ta satılık emlak satıcıları için daha iyidir. Piyasada daha az konut var ve gerekli fiyatlar artmaya devam ediyor.

Ancak, şubat 2018'de, konut satışları bir miktar puan düştü. Bu satmak isteyen ev sahipleri için iyi bir haber değildi.

Uzmanlar, artan fiyatlara olan talebin artmasıyla birlikte, Kansas tesislerinin ilkbahar arttıkça artmaya başlayacağını hesaplıyor.

Bu, evlerin yıllar içinde daha pahalı hale geleceği anlamına geliyor, bu yüzden artık ödeyebileceğinizden Kansas'ta satılık bir mülk satın almak için en uygun zaman olabilir.

İki Kansas şehri, ABD'de yaşamak için 150 en iyi şehirler listesinde.

Wichita şehri 77. sırada yer alırken, Overland Park şehri 8. sıradaydı.

Overland Park'ın genel sıralaması oldukça iyiydi, ancak bu şehir daha ucuz kiralar kategorisinde ilk beşe ulaşmayı başardı.

Ama bu an, Kansas'ta satılık bir mülk satın almak için iyi bir zaman. Fiyatlar yükseliyor, ancak şu anda mükemmel durumda olan uygun fiyatlı evleri bulmak mümkün.

Kansas'taki 2018 emlak piyasası satıcılar için iyi olabilir, ancak bu, alıcıların hayallerinin evini bulamayacağı anlamına gelmez.

Konut fiyatları yıl boyunca yavaş ve istikrarlı bir şekilde büyüyebilir. Ancak, aradığınız şeye bağlı olarak hala makul fiyatlı.

 Eğer Kansas'ta satılık emlak bulmayı düşünüyorsanız, çok fazla açık alan, güneşli gökyüzü ve az trafik içeren bir eyalet olduğunu bilmelisiniz. Ancak Kansas'taki iş büyümesi, komşu devletlerin gerisinde% 1'den az kalıyor ve devlet, 2012'den beri önemli bütçe açıkları ile karşı karşıya.

Bu, devleti nüfus için Amerika Birleşik Devletleri'nde 34. sırada ve nüfus artışı için 31. sırada yer almaktadır. Öte yandan, devletin hızla azalan nüfusa sahip en küçük şehirlerinden bazıları, bir evi yeniden konumlandırmak ve inşa etmek isteyenlere ücretsiz ev ve diğer teşvikler sunuyor. Bu sıkıntılı şehirler arasında Ellsworth, Atwood, Lincoln, Minneapolis ve Marquette

Wichita, Kansas'taki en büyük şehir olup, metroda 670.000'den fazla nüfusuyla, birkaç havayoluna ev sahipliği yaptığı için “Dünyanın Hava Başkenti” olarak anılmaktadır. Diğer önde gelen endüstriler tarım, sığır üretimi ve sığır eti işleme, enerji ve endüstriyel mineralleri içerir.

  •  
    Kansas'a taşınıyorum. Gurtarlan ve Kansas'ta yaşa.

      Amerikan Midwest'te bulunan ve yaklaşık 2.800.000 nüfusa sahip olan Kansas, benzersiz ve ayrı bir geçmişi olan ABD'ye ait federe eyaletlerinden biri. Bugün bile, dünyadaki en çok etnik gruptan oluşan popülasyonlardan birinin kökeninin altını çizen, hem yerel güzellikleri için hem de her şeyden ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 9551

Satilik Ev, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

1,145,238.42TRY
Satilik
Ev

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
Cod. 9549

Satilik 3 Yatak Odası, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

1,214,640.34TRY
Satilik
3 Yatak Odası

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB